Namioty sferyczne producent

Namioty sferyczne producent: ekstremalny design, wysokiej jakości surowiec, wysoka wydajność i konkurencyjna cena, tego oczekuje każdy klient i to właśnie możemy  zaoferować. Namioty sferyczne od producenta nadają się do różnych terenów i działań. W pełni zabudowane, w 100% wodoodporne, izolowane i ogrzewane, nasze namioty mogą być używane w każdym klimacie. Wykazują minimalny wpływ na środowisko, a kolorowe membrany, wtapiają się w otoczenie, wykonane są z certyfikowanych i trudnopalnych materiałów. Realizujemy wszystkie etapy produkcji, zatrudniamy doświadczonych projektantów.

Najwyższej jakości namioty sferyczne od producenta

Kopuły geodezyjne swoim wyglądem różnią się od standardowych konstrukcji namiotowych. Do sprzedaży namioty sferyczne producent oferuje w różnych rozmiarach, dlatego składając zamówienie trzeba podać średnicę. Te kopulaste konstrukcje są kompaktowe, łatwe w montażu i nie wymagają zezwoleń. Rama namiotu sferycznego jest montowana z metalowych rur i jest bezpiecznie przymocowana do podłoża za pomocą łączników kotwiących. Kopuła to ognioodporna plandeka PCV. Oferujemy różne opcje kolorystyczne. Zadowolenie klienta i sukces to zawsze nasz priorytet. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości, bezpiecznych, doskonałych, komfortowych produktów. A dzięki naszym kreatywnym i innowacyjnym projektom, towarzyszy jakościowa obsługa klienta, wprowadzenie najnowocześniejszego sprzętu i nowych materiałów.

Co wyróżnia producenta namiotów sferycznych?

Jako jedna z wiodących firm w branży namiotowej, nieustannie promujemy szybki rozwój z innowacyjnym duchem. Co przemawia za wysoką jakością namiotów sferycznych. Producent dysponuje dobrze wyposażonym zapleczem i dużymi możliwościami technicznymi. To bogata oferta sprzedażowa, wysoka jakość, zrównoważone ceny, spowodowało, że produkowane w naszej firmie namioty sferyczne zdobyły popyt w branży eventowej i wielu innych. Do współpracy zachęcamy wszystkich klientów, którzy poszukują namiotów do użytku własnego oraz do rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Koszt namiotu sferycznego kalkulowany jest indywidualnie ze względu na złożoność techniczną projektu, przeznaczenia i miejsca montażu.

Jakie cechy wyróżniają namioty sferyczne?

 • Namiot sferyczny jest bezpieczny.
 • Okrągły kształt zmniejsza opór aerodynamiczny. Pozwala wytrzymać silne wiatry.
 • Śnieg łatwo się czyści, spływa i nie gromadzi się na kopule. Przy dużych opadach śniegu obciążenie rozkłada się równomiernie na krawędziach.
 • Kopuła wykonana jest z tkaniny ognioodpornej, co zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe namiotu sferycznego.
 • Tkanina nie pachnie w upale, nie pęka na mrozie i jest łatwa do czyszczenia specjalnymi produktami.
 • Nasz stelaż pozwala na docieplenie namiotu w dowolnym momencie. Zapewniamy otwory do mocowania ocieplanej kopuły we wszystkich namiotach.
 • Ogrzewanie namiotu: to piece grzewcze, konwektory, klimatyzacja.

Zastosowania namiotu sferycznego

Zamówione namioty sferyczne u producenta mogą być ocieplane i ekonomicznie użytkowane w okresie zimowym. Posiadają wewnętrzną membranę z tkaniny. Kopuły o większej średnicy można zaizolować, ale będzie to ogromna ilość powietrza, które trzeba ogrzać. Kondensacja to normalne zjawisko fizyczne, które występuje w wyniku różnic temperatur. Izolowane poszycie jest zaprojektowana tak, aby umożliwić spływanie skroplin do wnętrza izolowanego namiotu sferycznego, utrzymując wnętrze suche i wygodne.

Zobacz najlepsze oferty namiotów:

Glampingowy namiot sferyczny to obecnie niezwykle modne rozwiązanie i najlepszy pomysł na wypoczynek. Namioty jako mobilne hotele w naturze to nowy trend w dziedzinie turystyki. Namiot sferyczny o powierzchni 20m2, 50 m2, 75 m2 stanie się centrum przyciągania ogromnego przepływu gości.

Dlaczego warto kupić lub wynająć namiot sferycznych od producenta?

   • Mobilność. Możliwość transportu do nowego miejsca instalacji. Mała objętość transportu.
   • Letnia opcja zakwaterowania. Opcja całoroczna. Opcja z lekką izolacją.
   • Możliwość zainstalowania bloku sanitarnego wewnątrz namiotu.
   • Wytrzymuje obciążenia wiatrem a śnieg toczy się i nie kumuluje.
Namioty sferyczne producent
Namioty sferyczne producent

Kulista powierzchnia jest idealna na imprezy rodzinne. Posiada ogromne panoramiczne okno, które znacznie podnosi efekt designerski namiotu sferycznego. Geodezyjny namiot kopułowy to nowy i niepowtarzalny styl. Zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności namiotów sferycznych, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Służą one nie tylko jako przestrzeń pokazowa na spotkaniach i imprezach, ale jest również idealne do wykorzystania jako zakwaterowanie w kurortach glampingowych, jako tymczasowe przestrzenie na przyjęcia, jako jadalnia lub powierzchnia handlowa. Lub tymczasowe miejsce interaktywnej rozrywki, lub po prostu alternatywnego sposobu spędzania czasu w ogrodzie, suszenia ziół i warzyw, uprawy roślin. Oferujemy również różnorodne pokrycia dachowe, w tym różne kolory, w zależności od potrzeb. Dodatkowe akcesoria i usługi: klimatyzacja, podłoga, dach i pokrycie na zamówienie. Dostępne są inne akcesoria, jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Related Posts